DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
reklam
Google News

Targa Boats

Son Güncelleme :

09 Şubat 2024 - 23:32

Targa Boats

Botnia Marin, 1976 yılından beri Finlandiya’da faaliyet göstermektedir. Tekne yapım ustalığını mükemmelleştirmeyi hedeflerken, özgün açık deniz motorlu yatlar üretiyoruz.

Targalar, Finlandiya’nın batısındaki Malax ve Nykarleby sahil kasabalarında el işçiliğiyle yapılıyor. Profesyonellerimizin gösterdiği ustalık, her Targa teknesine net bir şekilde yansımaktadır. İnşaatçılar, en yüksek kaliteyi sağlamak adına üretim aşamasında yakın işbirliği içinde çalışmaktadır. Targa’da, mümkün olan en iyi sonuçları garanti etmek için muazzam bir deneyim ve bilgi birikimini bir araya getiriyoruz.

Targa tekneleri, modern üretim teknolojilerinin geleneksel tekne yapım yöntemleriyle harmanlandığı Batı Finlandiya’daki kayıkhanelerimizde hassasiyet ve özenle inşa edilmektedir. 200’den fazla yüksek nitelikli profesyonel, en yüksek standartlarda performans gösteren tekneler tasarlar ve üretir. Uzmanlıkları, Finlandiya’nın eşsiz denizcilik geleneğine saygı duyar ve tüm Targa filosunu kendi sınıfında öne çıkarır.

Targa’nın ünlü olduğu yüksek kaliteyi sağlayabilmek için Botnia Marin, iki tam hizmet üretim alanına sahiptir. Montaj fabrikaları olarak çalışan birçok rakibinin aksine, neredeyse her şeyin şirket içinde yapıldığı geleneksel bir tekne bahçesidir. Laminasyon başlangıcından teslimata kadar tüm tekne yapım aşamalarında uzmanlaşmış olmamızdan gurur duyuyoruz.

Botnia Marin, hemen her şeyin şirket içinde yapılması açısından benzersizdir. Tekne yapım sürecinin her aşamasını kapsamakla kalmayıp, müşterilerin isteklerini tasarım ve imalat sürecinde de daima göz önünde bulunduruyoruz. Tam olarak istediğiniz şeyi elde edersiniz – beklentilerinizi karşılayan ve aşan bir tekne.

“Targa hazır bir üründen çok uzakta. Müşterilerimize tamamen kişiselleştirilmiş bir tekne sunuyoruz. Renk, döşeme, navigasyon sistemi, kiler ekipmanı, bağlantı parçaları vb. seçimler sizin. Sonra da yeniden inşa ediyoruz.”

Boats Group