DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
reklam
Google News

Gulf Craft

Son Güncelleme :

13 Şubat 2024 - 18:54

Gulf Craft

Gulf Craft, 1982 yılında kurulan ve o zamandan beri dünyanın en büyük yedi tersanesinden biri haline gelen bir şirkettir. Şirket, küçük balıkçı tekneleri üreticisi olarak başlayıp deniz tutkusunu işine dönüştürerek yatçılık endüstrisinde yenilik ve teknolojinin lideri olmuştur.

Gulf Craft’ın ürün portföyü, tur yolcu gemilerinden Silvercraft günlük kullanım teknelerine, Oryx Sport Cruiser’dan Nomad Explorer Yachts ve amiral gemisi Majesty gibi çeşitli markalarda 31 fit ile 175 fit arasında değişen yat ve tekneleri içerir. Şirket, ileri teknoloji, güçlü mühendislik, zamansız tasarım ve birinci sınıf işçilikle yat üretmektedir ve bu özellikleriyle dünyanın önde gelen yat üreticilerinden biri olarak tanınmaktadır.

Gulf Craft’ın misyonu, sürdürülebilirliği ve verimliliği artırmak için sürekli olarak ileri teknolojileri uygulama fırsatlarını aramaktır. Sürekli süreç iyileştirme ve eğitim, müşterilere en iyi ürünleri ve hizmetleri sunmayı amaçlar.

Şirketin başkanı Mohammed Alshaali, lüks yat ve tekne imalat işine adanmış bir diplomatik emektardır. Alshaali’nin liderliği altında Gulf Craft, süper yat üretiminde uzmanlaşarak dünyanın en iyi 10 yat üreticisi arasına girmiştir.

Gulf Craft’ın tarihçesi, 1982’deki kuruluşundan günümüze kadar uzanmaktadır. Başlangıçta küçük balıkçı tekneleri üretimiyle başlayan şirket, zamanla daha büyük ve lüks yatlar üretmeye başlamış ve dünya çapında tanınmış bir marka haline gelmiştir. Şirketin gelişimi, yıllar içinde ürün yelpazesini genişletmesi ve sürekli olarak kaliteli ve yenilikçi ürünler sunmasıyla dikkat çekmektedir.

Son olarak, 2021 yılında küresel bir pandemi ortamında bile Gulf Craft faaliyetlerine devam etmiş ve yeni ürünler piyasaya sürmüştür. Majesty 120’nin piyasaya sürülmesi ve iki adet Majesty 100’ün teslim edilmesi, şirketin sürekli büyüme ve başarı hedefine işaret etmektedir.

Boats Group