DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
reklam
Google News

SATILIK SÜPER YAT DOUBLE DOWN 2010 MODEL 65.2m BOY 20 EN 44.000.000 $

Son Güncelleme :

04 Ocak 2023 - 12:35

SATILIK SÜPER YAT DOUBLE DOWN 2010 MODEL 65.2m BOY 20 EN 44.000.000 $

 

 

Double Down, Codecasa tarafından 2010 yılında inşa edilen 65 metrelik bir motor yattır. En son 2019’da bir onarımdan geçti. Codecasa’nın deniz mimarisi ve dış tasarımının yanı sıra Della Role Design’ın iç tasarımına sahip.

Double Down, gemide konuklarını ana güverte kıç girişindeki kuyruklu piyano salonu ve ardından geniş bir ana salon ile karşılar. Ana güvertenin kıç tarafında harika bir kış bahçesi ve 18 kişilik yemek alanı bulunmaktadır. Çevreleyen camla çevrelendiğinde iklim kontrolü vardır ve paneller çekildiğinde açık havadadır – her zaman güzel engelsiz deniz manzaraları vardır.

Köprü güvertesinde bulunan sinema ve spor salonu ile misafirler köprü güvertesinde sayısız eğlence fırsatının tadını çıkarabilirler. Üst güvertede güneşlenme minderleri ve barın yanı sıra jakuzi bulunan bir açık hava salonu bulunmaktadır. Güneşlenme güvertesi, ek güneşlenme minderleri ve şezlongların yanı sıra kıç tarafında bulunan bir yüzme platformu sağlar.

Okyanus ötesi menzil sunan ikiz 2448hp Caterpillar motorları tarafından desteklenmektedir. Boyunca konfor sağlayan sıfır hız stabilizatörleri de vardır.

Konaklama
Double Down, 9 kabinde 20 kişiye kadar konaklama imkanı sunmaktadır. Üst güvertenin büyük bir kısmı gemi sahibinin özel kullanımına ayrılmıştır ve tam genişlikte bir ana süit, çalışma odası, oturma alanı bulunan teras ve içinde bar ve oyun masası bulunan bir salon içermektedir. Alt ve ana güvertede yedi misafir kamarası, kaptan güvertesinde bir VIP Kamarası bulunuyor. Tam boyutlu bir asansör, tüm iç güvertelere kolay erişim sağlar.